Komfort pro vaše miminko

Čekáte miminko? Přemýšlíte jestli budete nosit v šátku nebo budete jezdit s kočárkem? Nošení je sice moderní způsob manipulace s miminkem, ale není vhodné pro každého. Kdo má potíže se zády, pro toho toto nebude ta správná cesta. S kočárkem může být někdy problém například při nástupu do autobusu, ale většina rodičů jezdí autem. Kočárek je pohodlnější pro delší procházky a zejména v prvních měsících života dítěte je téměř nepostradatelnou součástí výbavy.

žena s kočárkem

Nejprve je potřeba hluboký kočárek Maxim-kocarky.cz, kde má dítě dost prostoru i pro fusak a pro hračky. U výběru kočárku vždy dbejte na to, aby měl korbu dostatečně prostornou. Celá řada výrobců nabízí kočárky, kam se se zimním fusakem dítě nevejde. Pokud vaše dítě bude například narozeno na jaře a v zimě bude jezdit v zimním fusaku, měli byste vybírat kočárek, jehož korba vám toto umožní. Tedy zde platí čím větší tím lepší.

Existují desítky výrobců kočárků
Pokud už se po nějakém kočárku poohlížíte, asi vám neuniklo, že je jich na trhu vážně hodně. Vybrat mezi všemi kočárky ten nejlepší pro vás bude možná oříšek, ale rozhodně se vyplatí nespěchat. Běžte si obejít kamenné obchody, a každý kočárek si vyzkoušejte. Nevybírejte podle vzhledu ale podle velikosti a možností, které vám kočárek nabízí. Měl by mít nastavitelné madlo, měl by vám jít snadno složit i rozložit a neměl by být těžký. Nezdá se to, ale pokud jej budete často dávat do kufru a zase vytahovat ven, může to být při vyšší hmotnosti pěkně nepříjemné.

šedý kočárek

Nemusíte se bát sáhnout do kočárků s menší cenovkou. Všechny kočárky musí splňovat bezpečností standardy, takže jsou bezpečné. Většina výrobců chce rodičům nabídnout dobrý poměr ceny a kvality, a tak na trhu najdete i levnější kočárky, které jsou kvalitní, pohodlné a ani design nezaostává za kočárky mnohem dražšími. Vybírejte rozumem.

Category:
Zboží