Já a technika

Vždycky jsem si říkala, že ten, kdo má rád techniku a vyzná se v tom, tak dělá opravdu jedině dobře, protože v deštní době technika opravdu hodně důležitá. A také je vyspělá, že se v ní opravdu mnoho lidí ani třeba nemusí vyznat. A proto je skvělé, když lidé třeba mají někoho, kdo se vyzná v technice, aby si pomohli navzájem, protože dnešní doba je taková, že ten, kdo se nevyzná v technice, tak je skoro ztracený. Byla jsem velice překvapená, když mi potom moje kamarádka řekla, že by také chtěla podnikat v tom, že by dělala nějaké technické věci nebo prodávala techniku jako třeba potřeby na zahradu a tak podobně.

Techniku mám ale ráda.

Toho mě docela zarazilo, protože moje kamarádka mi vždycky říká, že nemám vůbec ráda techniku, protože se v tom vůbec nevyzná. Jak to chce proboha udělat? Takže jsem z toho byla docela zmatená, protože jsem kamarádce řekla, že ať si prvně rozmyslí, co pořádně chce, aby všechno bylo v pořádku, aby potom třeba neměl nějaké problémy nebo nezkrachovala. Kamarádka se asi urazila, protože se mnou potom asi tři dny nemluvila, a to jenom kvůli tomu, že jsem jí chtěla dát skvělou radu. Sice chápu, že každý člověk si myslí hlavně na to svoje dobro, ale já jsem chtěla dopřát i své kamarádce, protože jsem pro ni chtěla jenom to nejlepší.

Technika se musí pochopit.

Bohužel to neuměla ocenit. Přeci nechci, aby moje nejlepší kamarádka zkrachovala. Nakonec to všechno dopadlo skvěle, protože kamarádka se nakonec rozhodla, že nebude podnikat v technice, ale že raději bude jenom řadový zaměstnanec. Podle mého názoru je to skvělé. A je to jedině dobře, protože si myslím, že na podnikání moje kamarádka zrovna nemá žádné vlohy. Já taky bych se bála podnikat. A to hlavně ve složité technice, protože technické vymoženosti nebudu ani nic pro mě, i když mě to láká.  navíc je ale nad slunce jasné, že s technikou lidé také umí zacházet, stačí jen vědět jak na to a člověk pochopí, že tak moc složité to zase není. 

Category:
Technika